Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Bölgemizin tüm doğal güzelliklerini görünür kılacak, insanların kaliteli ürün ve hizmet alabilecekleri iyi mekanlar oluşturacak, bölgemizin zenginleşmesine katkıda bulunan, artı değer yaratan ve iyi yönetilen bir şirket olacağız.

“Üstün evrensel değerlere sahip kültür mirasımızın, ulusal ve uluslararası sürdürülebilir korunma çabalarını başarı ile yöneten ve Düzce’mizi turizm alanında destinasyon liderleri arasında ilk sıralara taşıyan güçlü, saygın ve vazgeçilmez bir kurum olmak” vizyonu ile hareket ediyoruz.

Misyonumuz

İnsanlara bölgemizin doğal güzelliklerini görme fırsatını sunmak, hoş mekanlarda gıda güvenliği sağlanmış kar amacı olmayan birim maliyetler hesaplanarak hesaplı ve kaliteli yiyeceklere ulaşmalarını sağlamak, güven içinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak ve böylelikle yaşam kalitelerini arttırma fırsatı sunarken, performansı yüksek bir şirket olarak artı değer yaratmaktır.

Düzce’mizin kültür, sanat ve turizm değerlerinin sürdürülebilir korunmasını sağlayarak yaşatmak ve tanıtmak, toplumsal bilincin oluşmasında bilgiye erişimi kolaylaştırmak ve Düzce’mizin ülke turizminden alacağı payı artırmak da misyonumuz arasında yer alır.

Sepet

Create your account